top of page

KASY FISKALNE ONLINE

W sklepie Edikson wiemy, że wielu przedsiębiorców zadaje to samo pytanie, jeśli chodzi o taką opcję, jak kasa fiskalna online – od kiedy wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące konieczności zmiany tradycyjnej, papierowej formy rozliczania się z przeprowadzonych transakcji na odmianę elektroniczną? Z początkiem 2020 roku przepis ten zaczął obowiązywać wiele zawodów związanych z motoryzacją, mowa tutaj przede wszystkim o wulkanizatorach czy warsztatach, ale przed zmianą nie ustrzegły się również stacje paliwowe. Rok 2021 przenosi to rozporządzenie na kolejne branże. Tutaj mowa o gastronomii, noclegowniach, hotelach, hostelach, pensjonatach, a także sprzedawcach węgla. Nasza oferta jest przygotowana na potrzeby Klientów działających w takich branżach. W połowie roku, w lipcu, konieczność rozliczania się online pojawi się w przypadku branży beauty oraz salonów fitness. Nie ustrzegą się przed tym również lekarze świadczący usługi prywatne oraz prawnicy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdą Państwo wiele interesujących opcji z zakresu kas fiskalnych online.

 

Po zakupie gwarantujemy darmową dostawę, programowanie oraz fiskalizację, zamówienia realizowane są tego samego dnia, najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Ceny brutto - zawierają podatek VAT.  

Kasa fiskalna online – jak działa?

Podstawowa różnica między tradycyjnym rozliczaniem się z obrotów a modelem elektronicznym polega przede wszystkim na automatycznym przekazywaniu informacji finansowych do Centralnego Repozytorium Kas, które z kolei związane jest z Ministerstwem Finansów. W założeniach proces ten ma znacząco usprawnić przepływ danych pomiędzy wspomnianymi podmiotami. Dotyczy to przede wszystkim raportów dobowych oraz paragonów fiskalnych, lecz dokumentacja niefiskalna także podlega pod ten przepis.

Na szczęście jest spora zachęta oferowana przedsiębiorcom uruchamiającym swoje pierwsze urządzenia fiskalne, mowa tutaj o możliwości odliczenia aż 700 zł z Urzędu Skarbowego. Nasz sklep gwarantuje swoim Klientom uzyskanie takiej ulgi. Chociaż kasy fiskalne online są wybierane przez przedsiębiorców coraz częściej (wiele osób jest zdania, że gwarantują one znacznie większą wygodę użytkowania), to wciąż istnieje jeszcze grupa osób, która zwleka z wymianą tradycyjnej kasy. Póki nie jest to jeszcze regulowane prawnie, nikomu nie grożą z tego tytułu żadne problemy, lecz warto zawczasu zainteresować się wymianą urządzenia na nowoczesny model. Dzięki temu uniknie się nieprzyjemnego zaskoczenia w obliczu nagłej konieczności rozliczania się na nowych zasadach.

Kasa fiskalna online – oferta sklepu Edikson

W sklepie Edikson chcemy iść z duchem czasu, oferujemy więc Klientom nowoczesne technologie łączące w sobie elegancki design, wygodę użytkowania oraz najnowsze funkcjonalności potrzebne do zachowania transparentnej rachunkowości. Stawiamy przede wszystkim na produkty renomowanych marek, które doczekały się sympatii ze strony przedsiębiorców. Każda kasa fiskalna online dostępna w naszym asortymencie cechuje się wysoką jakością wykonania, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję z użytkowania. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie oraz do zakupów.

bottom of page