KASY FISKALNE ONLINE

W sklepie Edikson wiemy, że wielu przedsiębiorców zadaje to samo pytanie, jeśli chodzi o taką opcję, jak kasa fiskalna online – od kiedy wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące konieczności zmiany tradycyjnej, papierowej formy rozliczania się z przeprowadzonych transakcji na odmianę elektroniczną? Z początkiem 2020 roku przepis ten zaczął obowiązywać wiele zawodów związanych z motoryzacją, mowa tutaj przede wszystkim o wulkanizatorach czy warsztatach, ale przed zmianą nie ustrzegły się również stacje paliwowe. Rok 2021 przenosi to rozporządzenie na kolejne branże. Tutaj mowa o gastronomii, noclegowniach, hotelach, hostelach, pensjonatach, a także sprzedawcach węgla. Nasza oferta jest przygotowana na potrzeby Klientów działających w takich branżach. W połowie roku, w lipcu, konieczność rozliczania się online pojawi się w przypadku branży beauty oraz salonów fitness. Nie ustrzegą się przed tym również lekarze świadczący usługi prywatne oraz prawnicy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdą Państwo wiele interesujących opcji z zakresu kas fiskalnych online.

 

Po zakupie gwarantujemy darmową dostawę, programowanie oraz fiskalizację, zamówienia realizowane są tego samego dnia, najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Ceny brutto - zawierają podatek VAT.