top of page

SYSTEMY GASTRONOMICZNE

Wdrażamy popularne oprogramowanie dla gastronomii: Dotykacka, Gastro POS, IzzyRest, Posbistro,
Oprogramowanie dla hoteli: program hotelowy Chart, KW Hotel, kompletne systemy POS. Zachęcamy do kontaktu,  chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.
Ceny brutto - zawierają podatek VAT.  

Zachęcamy do pobrania wersji demonstracyjnych

Zestawy POS

  Terminale POS

   Drukarki bonowe

   System Dotykacka POS

   Rejestracja sprzedaży, płatności gotówkowe i bezgotówkowe, raporty, statystyki, mapa stolików, rezerwacje roczne, kompatybilność z nowoczesnymi systemami wspierającymi biznes. To tylko kilka z wielu rozwiązań, które oferuje nowoczesny system POS Dotykacka.


   Gdzie sprawdzi się system POS Dotykacka?

   POS Dotykacka sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach z obszaru gastronomii, handlu, hotelarstwa i usług. 

   Zastosowanie systemu Dotykacka:

   Gastronomia

   Rozwiązanie, jakim jest system Dotykacja to niezbędne narzędzie w restauracjach, barach, food truckach i sieciach gastronomicznych. Proponowany przez nas system POS jest zintegrowany z serwisami online do zamawiania jedzenia.

   Handel

   To bardzo praktyczna propozycja systemu POS do sklepu. Dotykacka można wykorzystać w sklepach, kioskach oraz dużych sieciach handlowych. Urządzenie współpracuje z drukarkami, wagami oraz innymi akcesoriami, których używa się w handlu.

   Hotelarstwo

   POS Dotykacka obsłuży także rezerwacje i sprzedaż mobilną w hotelach i hostelach.

   Usługi

   System Dotykacka to wygodna obsługa rezerwacji i programów lojalnościowych obecnych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i innych punktach usługowych.

    

   Zalety systemu Dotykacka

   Ten nowoczesny i niezawodny system kasowy jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Mogą Państwo wykorzystać go w różnych rodzajach działalności.

   Do zalet systemu POS zaliczymy:

   Ponad 100 funkcji i różnorodne narzędzia wspierające Państwa biznes

   Rozwiązanie jest doceniane za wszechstronność oraz funkcje niezbędne do efektywnej pracy. Dotykacka bardzo szybko dopasuje się do potrzeb i charakteru każdej działalności.

   Integracja z wieloma partnerami

   POS Dotykacka współpracuje z wieloma firmami, które wspomagają funkcjonowanie biznesu. Zaliczymy do nich firmy z sektora płatności bezgotówkowych (np. Elavon, PolCard), drukarki fiskalne i bonowe (np. Elzab, Posnet), rozwiązania dla gastronomii (np. Bolt Food, Uber Eats) czy rozwiązania eCommerce (np. Rewardo, RestBill).

   Atrakcyjna cena systemu Dotykacka

   System Dotykacka nieustannie się rozwija, a wszystkie aktualizacje są bezpłatne. Twórcy systemu POS Dotykacka stawiają na nowe funkcjonalności oraz narzędzia wspierające Państwa firmę.

   Niezawodność

   Możemy zagwarantować Państwu długą żywotność proponowanego systemu kasowego Dotykacka. Producenci stawiają na sprawdzonych dostawców i dlatego wszystkie urządzenia i akcesoria są w pełni kompatybilne z systemem POS.

   Bezpieczeństwo

   Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo danych firmowych. Dotyckacka oferuje zabezpieczoną Chmurę, która jest dostępna online w dowolnym czasie.


   Dotykacka: oferta Edikson

   Proponujemy Państwu terminal POS Dotykacka w zestawie z niezawodną drukarką fiskalną Postnet. To nowoczesne rozwiązanie dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Tablet Dotykacka działa na systemie Android i zapewnia szybką i bezawaryjną pracę. Wyróżnia go intuicyjność obsługi, dzięki czemu zwiększą Państwo efektywność pracy. Do zadań systemu Dotykacka zaliczymy prowadzenie bazy kontrahentów, stworzenie mapy stolików, zarządzanie pracownikami oraz w pełni zdalną kontrolę nad przebiegiem pracy.


   Podana cena systemu Dotykacka to całkowity koszt brutto. Oferujemy darmową dostawę, programowanie urządzenia oraz fiskalizację. Wszystkie zamówienia realizujemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego. 


   Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
    

    Proste, szybkie i niezawodne systemy sprzedaży przyspieszają pracę, zmniejszają straty i podnoszą zyski. Na tej stronie umieściliśmy sugestie dotyczące sprzętu jaki mogą Państwo potrzebować. Zachęcamy do kontaktu, chętnie przygotujemy dedykowaną ofertę

   Terminale POS to komputery z ekranami dotykowym dedykowane do pracy na stanowisku szybkiej sprzedaży. Dzięki nim klienci są obsługiwani szybciej i sprawniej. Ekrany dotykowe oszczędzają czas potrzebny na szkolenie pracowników oraz gwarantują efektywną pracę. Rezultatem jest zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów działania i wzrost zysków przedsiębiorstwa. Ich niewątpliwą zaletą są niewielkich rozmiarów obudowy odporne na czynniki zewnętrzne gwarantujące niezawodną pracę i zajmujące mało miejsca. 

   edikson pos.jpg

   W ostatnim czasie, ze względu na niską cenę popularność zyskują monitory dotykowe. Wystarczy podłączyć do nich tani komputery stacjonarny. Taki zestaw zajmuje trochę więcej miejsca niż komputer ze zintegrowanym monitorem dotykowym, ale jego dużą zaletą jest możliwość szybkiego przeniesienia danych do komputera zastępczego w razie awarii. Wszystkie nasze monitory przystosowane są do pracy ciągłej 24/7. Dzięki zestawom promocyjnym z drukarkami fiskalnymi możemy zaproponować je w cenach nawet o 40% niższych niż rynkowe.

    

   Jednostki centralne przydają się do zestawów z monitorami dotykowymi i jako serwery. Szczególnie polecamy sprzęt poleasingowy tańszy nawet o 70% od cen nowego sprzętu. Specjalistyczne komputery przemysłowe są nie tylko tanie, ale także wydajne i wytrzymałe. Sprzedajemy jest wraz z dodatkową gwarancją. Co więcej, wyposażamy je w legalne oprogramowanie.

   Tablety z systemem Android to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają taniego rozwiązania. Dzięki zaawansowanej technologi sprzęt o bardzo wysokich parametrach można zakupić za symboliczną kwotę. Przydadzą się użytkownikom aplikacji Dotykacka, Posbistro oraz Gastro do przyjmowania i odbierania zamówień na ekranie w kuchni i obsługi panelu kontrolnego, Każdy tablet można umieścić na stojaku, dzięki temu rozwiązaniu powstaje nowoczesne stanowisko POS o bardzo dobrych parametrach.

   Kasy firmy Posnet mają funkcje obsługi drukarek bonowych, dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby posiadania komputera ani specjalistycznego oprogramowania. Rozwiązanie szczególnie polecane mniejszym lokalom. 

   Drukarki fiskalne Posnet mają możliwość komunikacji sieciowej i współpracują ze wszystkimi systemami sprzedażowymi, które obsługują wydruki fiskalne. Najnowsze urządzenia drukują firmowe loga na paragonie i posiadają możliwość generowania wielu przydatnych wydruków takich faktury VAT, bony, rachunki niefiskalne, kupony lojalnościowe itp. Bardziej zaawansowane urządzenia posiadają kopię elektroniczną paragonu, funkcję komunikacji online z urzędem skarbowym czy obcinacz papieru. 

   Termiczne drukarki paragonowe  stosowane są głownie w gastronomii, umożliwiają wydruk bonu dla kucharza lub barmana jak i faktur VAT czy rachunków niefiskalnych. Można je połączyć poprzez USB, LAN lub WiFi bezpośrednio z programem sprzedażowym. Przydaje się również funkcja dźwiękowego komunikatu o wydruku bonu. 

   Szuflady na pieniądze mogą pracować w dwóch konfiguracjach: otwierane poleceniem z kasy, lub za pomocą klucza (również możliwość otwierania awaryjnego). Dzięki sterowaniu impulsem z zakresu 5 – 12 V, 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300ms, nasze szuflady współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.

   Dla potrzeb zaawansowanych instalacji stosujemy systemy kontroli dostępu (zamki elektroniczne), systemy logowania i pomiaru czasu pracy, systemy przywoławcze, czytniki kart magnetycznych czy czytniki pastylek. 

   systemyprzywolawcze_edited.png
   bottom of page