top of page

SYSTEMY GASTRONOMICZNE

Wdrażamy popularne oprogramowanie dla gastronomii: Dotykacka, Gastro POS, IzzyRest, Posbistro,
Oprogramowanie dla hoteli: program hotelowy Chart, KW Hotel, kompletne systemy POS. Zachęcamy do kontaktu,  chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.
Ceny brutto - zawierają podatek VAT.  

Zachęcamy do pobrania wersji demonstracyjnych

Zestawy POS

  Terminale POS

   Drukarki bonowe

   System Dotykacka POS

   Rejestracja sprzedaży, płatności gotówkowe i bezgotówkowe, raporty, statystyki, mapa stolików, rezerwacje roczne, kompatybilność z nowoczesnymi systemami wspierającymi biznes. To tylko kilka z wielu rozwiązań, które oferuje nowoczesny system POS Dotykacka.


   Gdzie sprawdzi się system POS Dotykacka?

   POS Dotykacka sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach z obszaru gastronomii, handlu, hotelarstwa i usług. 

   Zastosowanie systemu Dotykacka:

   Gastronomia

   Rozwiązanie, jakim jest system Dotykacja to niezbędne narzędzie w restauracjach, barach, food truckach i sieciach gastronomicznych. Proponowany przez nas system POS jest zintegrowany z serwisami online do zamawiania jedzenia.

   Handel

   To bardzo praktyczna propozycja systemu POS do sklepu. Dotykacka można wykorzystać w sklepach, kioskach oraz dużych sieciach handlowych. Urządzenie współpracuje z drukarkami, wagami oraz innymi akcesoriami, których używa się w handlu.

   Hotelarstwo

   POS Dotykacka obsłuży także rezerwacje i sprzedaż mobilną w hotelach i hostelach.

   Usługi

   System Dotykacka to wygodna obsługa rezerwacji i programów lojalnościowych obecnych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i innych punktach usługowych.

    

   Zalety systemu Dotykacka

   Ten nowoczesny i niezawodny system kasowy jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Mogą Państwo wykorzystać go w różnych rodzajach działalności.

   Do zalet systemu POS zaliczymy:

   Ponad 100 funkcji i różnorodne narzędzia wspierające Państwa biznes

   Rozwiązanie jest doceniane za wszechstronność oraz funkcje niezbędne do efektywnej pracy. Dotykacka bardzo szybko dopasuje się do potrzeb i charakteru każdej działalności.

   Integracja z wieloma partnerami

   POS Dotykacka współpracuje z wieloma firmami, które wspomagają funkcjonowanie biznesu. Zaliczymy do nich firmy z sektora płatności bezgotówkowych (np. Elavon, PolCard), drukarki fiskalne i bonowe (np. Elzab, Posnet), rozwiązania dla gastronomii (np. Bolt Food, Uber Eats) czy rozwiązania eCommerce (np. Rewardo, RestBill).

   Atrakcyjna cena systemu Dotykacka

   System Dotykacka nieustannie się rozwija, a wszystkie aktualizacje są bezpłatne. Twórcy systemu POS Dotykacka stawiają na nowe funkcjonalności oraz narzędzia wspierające Państwa firmę.

   Niezawodność

   Możemy zagwarantować Państwu długą żywotność proponowanego systemu kasowego Dotykacka. Producenci stawiają na sprawdzonych dostawców i dlatego wszystkie urządzenia i akcesoria są w pełni kompatybilne z systemem POS.

   Bezpieczeństwo

   Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo danych firmowych. Dotyckacka oferuje zabezpieczoną Chmurę, która jest dostępna online w dowolnym czasie.


   Dotykacka: oferta Edikson

   Proponujemy Państwu terminal POS Dotykacka w zestawie z niezawodną drukarką fiskalną Postnet. To nowoczesne rozwiązanie dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Tablet Dotykacka działa na systemie Android i zapewnia szybką i bezawaryjną pracę. Wyróżnia go intuicyjność obsługi, dzięki czemu zwiększą Państwo efektywność pracy. Do zadań systemu Dotykacka zaliczymy prowadzenie bazy kontrahentów, stworzenie mapy stolików, zarządzanie pracownikami oraz w pełni zdalną kontrolę nad przebiegiem pracy.


   Podana cena systemu Dotykacka to całkowity koszt brutto. Oferujemy darmową dostawę, programowanie urządzenia oraz fiskalizację. Wszystkie zamówienia realizujemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego. 


   Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.