top of page

ROBOTY KELNERSKIE
I REKLAMOWE

Roboty kelnerskie ekstremalnie przyspieszają obsługę, przyciągają Gości i minimalizują koszty. Mimo, że częściowo zastępują żywych pracowników, zatrudnienie nie spada właśnie ze względu na wzrost liczby Gości i obrotów lokalu. Te iście kosmiczne maszyny uwielbiane są zarówno przez Klientów jak i pracowników, których odciążają od monotonnych czynności. Mniej zmęczony personel jest bardziej zmotywowany do pracy i skupia się na zwiększeniu zysku lokalu na przykład poprzez rozmowę z Gośćmi i proponowanie im dodatkowych produktów wysokomarżowych np. deserów czy zup. Roboty nie biorą urlopów, nie chorują i nie piją alkoholu, można na nie liczyć w każdym momencie. Żywotność urządzeń wynosi minimum 10 lat, dzieląc cenę przez liczbę miesięcy koszt wynosi od 600-700 zł miesięcznie. Poniższe kwoty zawierają podatek VAT.  W cenie instalacja i szkolenie z obsługi w Państwa firmie (na terenie Polski). Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i serwisem firmy Keenon w Polsce, nasi specjaliści posiadają odpowiednia wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzedawanych urządzeń. Zachęcamy do kontaktu chętnie zademonstrujemy działanie robotów w Państwa restauracji, hotelu czy biurze. 

Wygląd robota kelnera można dowolnie dopasować do wystroju wnętrza biura, restauracji lub hotelu
 

_edited_edited.png
robot_kelner_edited.png

Nasze roboty hotelowe i kelnerskie w praktyce:

Kelner robot przyciąga uwagę potencjalnych klientów oraz wspomoże obsługę w wykonywaniu monotonnych czynności. Prezentujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w restauracjach czy hotelach.

 

Roboty kelnerskie: charakterystyka produktu

Sztuczna inteligencja od lat wspiera nas w wielu dziedzinach życia. Rozwiązania tego typu są również obecne w branży restauracyjnej czy hotelarskiej. Nikogo nie dziwi już korzystanie z chatbotów lub asystentów głosowych, które wykorzystują sztuczną inteligencję. Od jakiegoś czasu serce klientów oraz właścicieli lokali podbijają roboty kelnerskie. 

 

Jesteśmy dystrybutorem i serwisem robotów Keenon. Globalna firma została założona w 2010 roku i sprzedaje roboty, które mają samodzielnie opracowany i autonomiczny system pozycjonowania i nawigacji. Wyróżnia je także czuła technologia percepcji i unikania przeszkód. Roboty kelnerskie Keenon są używane w ponad 60 krajach.

 

Roboty kelnerskie Keenon wyróżnia przede wszystkim stabilna górna obudowa. Zostały one wyposażone w amortyzatory samochodowe, których zadaniem jest rozkładanie ciężaru robota. Dzięki temu są one niezwykle stabilne, co przekłada się na profesjonalne dostarczanie zamówień. Kelner robot ma specjalne czujniki laserowe i obciążeniowe, dzięki czemu wie która taca jest pusta, a która pełna. Na uwagę zasługuje także duża bateria zapewniająca ogromną moc. Do sterowania robotem kelnerem można wykorzystać komputer, tablet czy zegarek. Kluczowa jest także łatwość obsługi, ponieważ roboty kelnerskie nie wymagają skomplikowanych czynności serwisowych. Po kilku latach pracy wystarczy wymienić baterię oraz elementy zawieszenia. Roboty z naszej oferty są objęte 24-miesięczną gwarancją, a nasz serwis udziela pomocy w ciągu 24 godzin.

 

Roboty kelnerskie i roboty reklamowe: oferta Edikson

Warto wspomnieć, że jesteśmy jedynym dystrybutorem i serwisem firmy Keenon w Polsce. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę, szkolenia i doświadczenie dotyczące sprzedawanych urządzeń. Dzięki temu możemy zademonstrować działanie robotów w Państwa restauracji, biurze czy hotelu. Chętnie odpowiemy także na wszystkie pytania dotyczące działania robotów kelnerskich i reklamowych.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka modeli robotów w zróżnicowanych cenach. Z czego wynika cena robota kelnera? Wszystko jest uzależnione od funkcji, jakie posiada konkretny robot. Zadaniem najprostszych modeli jest dostarczanie posiłków i komunikacja z klientami. Bardziej rozbudowane modele mogą być wykorzystane jako roboty reklamowe.

Na uwagę zasługuje możliwość dowolnej personalizacji robota kelnera. Dzięki temu maszyna będzie idealnie pasować do stylu wnętrza oraz rodzaju wykonywanej pracy.

 

Dlaczego warto kupić robot kelnerski?

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w obsłudze gości niesie za sobą wiele zalet. Tego rodzaju rozwiązania spotkamy najczęściej w dość dużych lokalach, w których zatrudnia się wiele osób. W takim przypadku niezbędna jest szybka i sprawna obsługa, a roboty kelnerskie będą dużym wsparciem biznesu. Warto jednak wspomnieć, że na kelnera-robota stawiają również mniejsze lokale gastronomiczne. 

 

Poniżej znajdziecie Państwo zalety tego rozwiązania:

  1. Kelner robot może przygotowywać jedzenie o wiele szybciej oraz bardziej wydajnie niż ludzie. Dość istotną cechą produktu jest także unikanie zderzenia z obiektami, co znacznie ułatwia codzienne korzystanie z robota kelnerskiego.

  2. Proponowane przez nas rozwiązanie pozwoli wyróżnić Państwa lokal na tle konkurencji. Obok robota kelnera nie da się przejść obojętnie, a to pozwoli zwiększyć obroty lokalu gastronomicznego. Dzięki robotom kelnerskim nie tylko zautomatyzują Państwo pracę w swojej restauracji, ale także zrobią jej dobry marketing.

  3. Roboty kelnerskie mogą zajmować się wieloma różnorodnymi zadaniami w restauracji. Zaliczymy do nich zmywanie naczyń, pomoc w zaopatrywaniu kuchni czy dostarczanie do kuchni talerzy po gościach. Na specjalną uwagę zasługują modele robotów reklamowych, które wyświetlają treści dopasowane do klientów. Kelner robot może nawet zaśpiewać “sto lat”, a to na pewno będzie nie lada atrakcją dla wielu solenizantów.

  4. Warto wspomnieć, że robot kelner nie potrzebuje przerwy na obiad czy wyjścia na papierosa. Nasz produkt może pracować dla Państwa przez całą dobę.

  5. Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest robot kelnerski, pomoże zredukować koszty pracodawcy. Robot nie bierze urlopu, zwolnienia lekarskiego oraz nie potrzebuje ubezpieczenia zdrowotnego.

  6. Roboty częściowo zastępują żywych pracowników, ale ich zatrudnienie nie spada. Wszystko za sprawą większych obrotów lokalu i zwiększeniu popularności Państwa restauracji.

  7. Głównym zadaniem kelnera robota jest odciążanie pracowników od monotonnych czynności. Personel będzie zatem mniej zmęczony, zmotywowany do pracy i chętny do interakcji z klientami. Pracownicy mogą skupić się na proponowaniu produktów wysokomarżowych, np. deserów. 

  8. Do zadań robotów kelnerów możemy zaliczyć witanie gości przy wejściu. Takie rozwiązanie przyciągnie uwagę klientów przechodzących obok lokalu.

  9. W obecnych czasach dość trudno znaleźć pracownika, który zostanie z nami dłuższy czas. Na roboty kelnerskie można liczyć zawsze, nawet 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

  10. Na uwagę zasługuje żywotność urządzeń, która wynosi minimum 10 lat. Wydaje się, że robot kelner ma dość wysoką cenę? Koszt miesięczny tego rozwiązania wynosi 375-1334 zł - w zależności od wybranego robota.

 

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy działanie robotów w Państwa restauracji, hotelu czy biurze.

bottom of page