top of page

DARMOWE TERMINALE PŁATNICZE 

logo.png

0 zł za dzierżawę przez 5 miesięcy

0 zł prowizji do 42 tysięcy

0 zł za instalację

0 zł za szkolenie

Umowa - 12 miesięcy

Odbiór możliwy tego samego dnia

Ekspresowa weryfikacja online - bez drukowania i podpisywania umowy

Zachęcamy do skorzystania z programu darmowych terminali płatniczych fundacji Polska Bezgotówkowa. W tym celu wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie. Wyjaśnimy Państwu szczegóły i ekspresowo przygotujemy projekt umowy do akceptacji. Terminale jak i cała procedura są w pełni bezpłatne, wszystkie koszty pokrywa organizator. Nie ma również konieczności podpisywania umowy na płatny okres po 12 miesiącach. 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Nowy Ład - obowiązkowe płatności bezgotówkowe

Od 1 stycznia wszyscy posiadacze kas fiskalnych zobowiązani są udostępnić swoim Klientom możliwość zapłaty w formie bezgotówkowej. Terminal płatniczy bez abonamentu będzie idealnym rozwiązaniem spełniającym ten obowiązek. 

​W ramach zachęty firmy posiadające terminale będą mogły skorzystać z programu Podatnik Bezgotówkowy i odliczyć do 1000 zł kosztów terminala (koszty abonamentu i prowizji po darmowym roku finansowanym przez Polskę Bezgotówkową). Dodatkowo ustawodawca przewidział dla nich przyspieszenie zwrotów VAT do 15 dni i możliwość rozliczania podatku kwartalnie.

​​

Kolejną zmianą wynikającą z Nowego Ładu jest obowiązek integracji kasy fiskalne online z terminalem płatniczym od 1 lipca 2022. Wszystkie nasze terminale współpracują z kasami fiskalnymi, świadczymy również usługi integracji tych urządzeń. Zamawiając terminal w naszej firmie mają Państwo pewność spełnienia wszystkich obowiązków narzuconych przez Nowy Ład

Netpay Bluetooth

Netpay Bluetooth

NexGo N3

NexGo N3

Netpay z Kasą USB

Netpay z Kasą USB

Ingenico 3G

Ingenico 3G

Netpay

Netpay

Ingenico LAN.

Ingenico LAN.

Ingenico GSM

Ingenico GSM

Pinpad z kasą

Pinpad z kasą

Pospay

Pospay

Pax

Pax

bottom of page