Pospay - kasa, drukarka i terminal w jednym urządzeniu


Terminal fiskalny Pospay to połączenie urządzenia fiskalnego i terminala płatniczego oraz programu do zarządzania sprzedażą i e-płatnościami. Urządzenie wyposażono w wydajny mechanizm termiczny i czytelny panel dotykowy. W Pospay zastosowano legendarny terminal płatniczy Smart D220. Całe urządzenie mieści się w dłoni i jest zasilane przez 2 niezależne akumulatory. Jeśli poszukujesz wszechstronny, przyjazny w obsłudze kasoterminal to Pospay będzie doskonałym rozwiązaniem dla Twojej działalności! Urządzenie można zamówić w programie Polska Bezgotówkowa w cenie 1699 zł netto.


Prowizja od transakcji to 0,69%.

Abonament 39 zł netto miesięcznie

Istnieje możliwość zainstalowania kasoterminala na cały rok za darmo w programie Polska Bezgotówkowa, w takim wypadku nie trzeba ponosić kosztu abonamentu i prowizji od transakcji.


Fiskalny Terminal Płatniczy to jedyne mobilne urządzenie, które integruje funkcje kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Dzięki Pospay ONLINE, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover). Pospay ONLINE obsługuje również usługi dodatkowe jak Cashback, Zwrot i DCC, oraz transakcje realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay.


Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz, to nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawami. Pospay ONLINE jest ergonomiczny. Rozmiary urządzenia to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm. Waga – trochę ponad 0,5 kg. Kasoterminal jest nieduży i dopasowany do kształtu dłoni.


Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.

Pospay to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay sprawdzi się znakomicie.


Recent Posts
Archive

Sprawdź naszą ofertę:

ODBIERZ 100 PLN NA ZAKUPY 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, polegających na informowaniu mnie drogą mailową lub telefoniczną o produktach i usługach Edikson.com. Wyrażając zgodę, o której mowa powyżej masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać.

Edikson Systemy Sprzedaży

Kasy fiskalne

Otomińska 25D/2

80-178 Gdańsk

Mail: info@edikson.com

Tel: 586 005 350

REGON: 220325341

NIP: 5832923692