KASY FISKALNE

Kasy fiskalne plasują się w czołówce akcesoriów obowiązkowych w działalności gospodarczej – ich podstawową funkcją jest rejestrowanie transakcji detalicznych pomiędzy przedsiębiorcami a klientami. W sklepie Edikson dostępne są rozmaite warianty produktowe dostosowane do zróżnicowanych potrzeb dzisiejszych firm. Wychodzimy naprzeciw Klientom, których interesuje zarówno tania kasa fiskalna – ceny w naszym sklepie zaczynają się już od 730 złotych – jak i urządzenia o znacznie szerszym zastosowaniu.

Po zakupie gwarantujemy darmową dostawę, programowanie oraz fiskalizację, same zamówienia realizowane są natomiast w ciągu 24 godzin.

Do poniższych cen należy doliczyć podatek VAT. 

W ramach asortymentu sklepu możemy zaproponować:

  • kasy fiskalne,

  • drukarki fiskalne,

  • terminale płatnicze,

  • oprogramowanie handlowe,

  • systemy gastronomiczne i hotelowe,

  • skanery,

  • drukarki kodów,

  • wagi,

  • szuflady,

  • zestawy POS.

Kasa fiskalna – regulacje prawne

Konieczność stosowania takiego urządzenia sankcjonują przepisy zawarte w ustawie o podatku VAT. Kasa fiskalna potrzebna jest do sprawnego ewidencjonowania danych związanych ze sprzedażą detaliczną, ze szczególnym uwzględnieniem wysokości podstawy opodatkowania, a także podatku należnego. Ustawa nakazuje również stosowanie kas umożliwiających przechowywanie wskazanych informacji – zarówno w przypadku urządzeń tradycyjnych, jak i online'owych. Kiedy w grę wchodzi drugi wariant, wymagane jest również zabezpieczenie umożliwiające sprawny i zaszyfrowany przesył danych na serwery Ministerstwa Finansów.

Kasa fiskalna – ceny i komfort użytkowania

Młodzi przedsiębiorcy stojący przed wyzwaniem założenia własnej działalności napotykają na swojej drodze wiele dylematów, które należy rozwikłać. Jednym z nich jest właśnie kasa fiskalna – jak wybrać produkt spełniający ich oczekiwania, cechujący się intuicyjną obsługą oraz wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje. Szybko okazuje się, że wybór tego typu produktów nie należy do najprostszych przez wzgląd na mnogość najróżniejszych typów oraz modeli. Klienci często nie zdają sobie sprawy z tego, że jeśli chodzi o kasy fiskalne, ceny uwarunkowane są przede wszystkim zakresem zastosowania narzędzia. Każdy model musi być dostosowany do przewidywanych w ustawie wymogów, dodatkowe funkcjonalności mogą natomiast zwiększyć komfort pracy i przejrzystość prowadzenia dokumentacji. Doskonałym przykładem demonstrującym różnice w wygodzie korzystania z kas fiskalnych jest ich mobilność. Osoby pracujące w stacjonarnych punktach handlowych, które w swojej pracy nie zmieniają miejsca, z powodzeniem mogą zaopatrzyć się w rozwiązania o większych gabarytach. Inaczej jednak będzie w przypadku przedsiębiorców wykonujących profesję, w której konieczna jest częsta zmiana lokalizacji – prawnicy, lekarze, dostawcy, hurtownicy itd. Innym czynnikiem wpływającym zarówno na cenę, jak i komfort użytkowania, jest interfejs. Proste, responsywne menu oparte na ikonografii z pewnością podniesie wygodę, lecz kwota potrzebna na zakup urządzenia również będzie wyższa.

Tania kasa fiskalna w sklepie Edikson

W naszym sklepie wychodzimy z prostego założenia – Klienci nie powinni rezygnować z wygody użytkowania kasy fiskalnej na rzecz niskiej ceny. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby w asortymencie dobrać produkty wpisujące się zarówno w obszar komfortu obsługi, jak i konkurencyjnych cen. Decydując się na urządzenia dostępne w naszej ofercie, wybierają Państwo jakość i niezawodność za rozsądną kwotę. Niezależnie od tego, czy przedmiotem zainteresowania jest przenośna kasa fiskalna, czy raczej urządzenie przeznaczone do użytkowania stacjonarnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Działamy jako autoryzowany serwis, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu uzyskanie dotacji opiewającej na kwotę 700 zł na zakup pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej online. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 

Sprawdź naszą ofertę:

ODBIERZ 100 PLN NA ZAKUPY 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, polegających na informowaniu mnie drogą mailową lub telefoniczną o produktach i usługach Edikson.com. Wyrażając zgodę, o której mowa powyżej masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać.

Edikson Systemy Sprzedaży

Kasy fiskalne

Otomińska 25D/2

80-178 Gdańsk

Mail: info@edikson.com

Tel: 586 005 350

REGON: 220325341

NIP: 5832923692